• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@KumcuAdem
                             
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
TÜRKİYENİN EĞİTİM PORTALI

interaktif eğitim

MEBBİS ÖĞRENCİ VELİ

Saat
TRT ÇOCUK

Hava Durumu
ATATÜRK KÖŞESİ

Duru ÇIPLAK
nurcan.ciplak@gmail.com
BENİM YAŞAM ÖYKÜM
01/10/2018

 

                                    BENİM YAŞAM ÖYKÜM  

    Merhaba, ben Duru Çıplak.

    12  Ağustos 2009 tarihinde 3,270kg ve 48 cm olarak İstanbul Kartal'da dünyaya gelmişim. Temmuz 2009'da yürümeye 15 aylık iken cümleler kurarak konuşmaya başlamışım. Ailede uzun süren isim tartışmaları sonrasında ortak kararla temiz,berrak anlamına gelen Duru ismi verilmiş.

    Babam Sadık Çıplak1974 doğumlu, annem Nurcan Çıplak 1979 doğumludur. Babam Kadıköy belediyesinde zabıta şöförü olup annme sigortacıdır. Benden üç yaş küçük 4 Ekim 2012 yılında doğan  Cihan adında erkek kardeşim var .Kardeşim bu sene birinci sınıfa başladı. 

    2013yılında anaokuluna başladım öğretmenim Neslihan Öztürk idi. 2014 yılında bir kez daha anaokuluna gittim öğretmenim Neşen öğretmendi. İlkokuluma Tepe İnşaat okulunda başladım , öğretmenim Adem Kumcu'dur. Öğretmenimi çok seviyorum. Şuan dördüncü sınıftayım ve öğretmenimle son senem. Anaokulu arkadaşlarımdan  Ayşe,Buğra, Mehmet Selim ,Alper ile hala aynı sınıfta okumaktayız.

    Hobilerim yüzmek,doğa yürüyüşleri yapmak,kitap okumak,yemek yapımına yardımcı olmak, sinemeya gitmek beslediğim hayvan dostalarımla vakit geçirmek,özelliklşe annem ve babamla vakit geçirmek . En sevdiğim şeylerin başında beslediğim hayvanlar gelir Muhabbet kuşum Maviş ,balığım Miniş, Horozum Amokahçi ,tepeli civcivim Alev ve tepeli güvercinim Prenses gelir. Hayvanları çok sevdiğim için büyüyünce veteriner olmak istiyorum.

 

  



866 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BABAANNEM İLE RÖPORTAJ - 21/02/2018
Babaanne senin söylemek istediğin bir şeyler var mı? Hep mutlu olun ,güzel günler görün,Allah zihin açıklığı versin, Allah ağrınızı acınızı göstermesin,işleriniz rast gitsin. Okuyun insanlara yurdunuza faydalı olun.
ORMAN HAYATTIR - 26/03/2017
Orman Hayattır Ormanlar canlılara hayat verir. Yaşamların devam etmesini sağlar. Hayvanlara yuva olur .Kar ve yağmur yağarken ağaçlar; yaprakları, dalları, gövdesi ve kökleri ile toprağı tutar , sellerin olmasını önler.
ANNE BABA OLSAYDIM - 11/12/2016
Anne ve baba dünyada çocuğunu en çok sevendir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret939536
YouTube KANALIMIZ
BURSLULUK SINAVLARI